Všechny novinky

Listopad u Pelikánů

04.12.2023 - 03:11

V předposledním měsíci v roce se náš letošní projekt, Flamingo bank, posunul zase o kousek dál. Zajistili jsme si dostatečnou znalost kódů a šifer, aby nás žádný hacker na světě nemohl zaskočit a informace našich klientů zůstaly důvěrné. Tyto znalosti jsme pak uvedli do praxe a každý si vytvořil svůj personalizovaný kód.

Teetové v krokodýlí ZOO

26.11.2023 - 19:07

V úterý 21.11. jsme vyrazili na náš první společný výlet do Krokodýlí Zoo v Holešovicích. 
Chtěli jsme zjistit spoustu informacích o krokodýlech, takže tohle bylo ideální místo!

Čiperkové v říjnu

23.11.2023 - 15:58


Oddíl Čiperků se v říjnu sešel třikrát. První říjnovou schůzku jsme strávili v Čechách, uklidili klubovnu, zkrášlili naší nástěnku a hurá na cestu kolem světa! 

Říjnové dobrodružství

07.11.2023 - 09:52

V měsíci Říjnu jsme se pomalu ale jistě vraceli z moře zpět na pevninu. Bohužel (nebo snad bohudík?) nám naší cestu narušila další pytlácká loď. Rozhodli jsme se, že se pytlácké lodi zbavíme aby nemohli lovit další zvířátka. To se nám také úspěšně podařilo. V lodi jsme objevili jestě spoustu hvězdic, které jsme následně vypustili zpět do moře. 
Naší plavbu poté už nic nenarušilo a my se mohli vydat konečně na pevninu. 

Říjen u Pelikánů

03.11.2023 - 13:45

Během října Pelikáni postoupili v budování Flamingo bank zas o kousek dopředu. Po úspěšném zpracování loga, došlo i na víkendový teambuilding, kde se v rámci týmu učili spolupráci. V dalších schůzkách si vyzkoušeli i trochu méně příjemné aktivity,  jako obíhání úřadů a konec měsíce vyvrcholil nabíráním zaměstnanců a kolečkem pohovorů, kde se jim podařilo úspěšně obsadit všechny nabízené pozice.

Podzimní prázdniny 2023

02.11.2023 - 14:57

Letos jsme se vydali na podzimní prázdniny do krásné základny Domino Hluboká-Březiny, kde jsme pomáhali rodu Starků se záchranou Severu.

Září u Čiperků

23.10.2023 - 16:46


Čiperkové se v září sešli třikrát. Novým tématem pro tento školní rok je “Cesta kolem světa”. Na první schůzce jsme si vyprávěli zážitky z prázdnin a naplánovali naší velkou výpravu. 

Druhá schůzka byla plná administrativy, museli jsme si vyběhat cestovní pas a víza. Následně jsme začali balit a chystat se na cestu. 

Stavba vikingské vesnice a získání přízňě bohů

04.10.2023 - 17:27

Na začátku schůzky  jsme si uvědomili, že sice máme název a kmen, ale nemáme vůbec zařízenou vesnici. Vydali jsme se tedy pro materiály na stavbu domů. Po nasbírání dřeva a kamene jsme se vrátili do klubovny a nakonec si děti vesničky navrhly.

Moře

03.10.2023 - 14:39

Tento měsíc se nám podařilo zachránit od pytláků 3 druhy zvířat, a to žraloka, mořského koníka a medůzu. Všechna tato zvířata patří do zvířat mořských, takže jsme se pro ně museli vydat až na pytlácké lodě. To nebyla žádná legrace ale díky naší odvaze, síle a píly jsme to hravě dokázali! Po záchraně zvířat jsme si je pořádně prostudovali abychom o nich věděli co nejvíce informací.

Září u Pelikánů

02.10.2023 - 13:38

V září jsme se na našem oddíle pustili do přípravy našeho celoročního projektu budování vlastní firmy. Nejprve jsme řešili, v jakém odvětví chceme podnikat, a prošli jsme si spoustou možností. Po dost dlouhých debatách jsme konečně, dospěli k závěru, že se nám nejvíce bude dařit v bankovnictví.