Pionýrská skupina Záře
Pionýr, z.s.

Prázdninové tábory

Již řadu let pořádá naše pionýrská skupina tři běhy letních táborů na naší základně v Meziměstí u Broumova. Tady každé léto prožíváme nezapomenutelné chvíle, ať už v době husitské, ve vesmíru či mezi indiány. Děti zde mají možnost zahrát si díky celotáborové motivované hře sportovní, terénní, společenské a jiné hry, ale také si vyzkoušet některé rukodělné a výtvarné aktivity. Tábor je navíc ideální příležitostí pro rozvoj komunikace mezi vrstevníky, utváření mezilidských vztahů a také prověřením vlastních schopností a utužení zájmů.

Na děti čeká tradiční táborový program - zajímavá celotáborová hra, při které vyzkouší své znalosti a dovednosti. Nechybí však ani koupání, výlety, sporty, výtvarné a rukodělné činnosti, lanové aktivity. Zapomenout nesmíme ani na tábornické dovednosti – orientace na mapě a podle buzoly, uzlování, rozdělávání ohně, práce se dřevem, vaření na ohni, pobyt v přírodě apod.  Kromě těchto dobrodružství čekají děti také diskotéky a karnevaly, noční hlídky, bojovky, táboráky.

Vedle tří "klasických" turnusů tábora nabízíme také Příměstský tábor, který se každoročně koná na konci srpna a jehož cílem je provést účastníky po památkách, zajímavostech a akcích v Praze a blízkém okolí.

Všechny naše tábory vedou proškolení pracovníci (vnitřní školení organizace Pionýr + akreditace ministerstva školství) a jsou již tradičně zapojeny do celorepublikové kampaně Opravdu dobrý tábor, což znamená, že splňují potřebné požadavky a podmínky dobrého tábora.

Akce

27.10.20 17:3001.11.20 18:00
Vazalové rodů Rožmberků, Lobkowiců,...

Podporují nás

logo MHMP

 

logo MŠMT

 

 

logo MČ Praha 8

 

 

Podporují nás