Čiperkové

Cesta kolem světa začíná

14.09.2023 - 13:44

 

Ve středu 13.9.2023 se Čiperkové opět sešli v klubovně. V novém školním roce nás čeká cestování po světě. První schůzku jsme si vytvořili cestovní pasy a výpravu jsme začali plánovat. 

Co vše si zabalit? Jaké země navštívíme? Co nás čeká za dobrodružství? Nečíhají na nás ve světě nějaké nástrahy? To jsme všichni moc zvědaví a těšíme se na další schůzky! 
 

Hurá na prázdniny

27.06.2023 - 13:45


Protože se blíží konec školního roku a prázdniny už ťukají na dveře, naše putování po Legolandu končí. Na poslední schůzce jsme se rozloučili s místními kostičkovanými obyvateli piknikem.

Čiperkové dostali krásné odměny jako výslužku za jejich roční práci.

A teď už hurá na naše tábory! Čiperkové vysílají hned několik členů. 
 

Čiperkové v červnu

25.06.2023 - 00:20


Čiperkové se v červnu sešli dvakrát. Tématem posledních schůzek bylo osázení Legolandu. 

Nejprve jsme se domluvili, jaké plodiny nemohou v Legolandu chybět, a pak jsme vybrali květiny a stromy, které udělají naší kostičkovanou zemi ještě barevnější. 

Poté jsme se už pustili do zdobení květináčů a sázení květin. Byla to fuška, ale počasí nám přálo, takže jsem se také mohli osvěžit a trochu si zařádit se studenou vodou. 

 

Mezinárodní den dětí

01.06.2023 - 15:40

 

Čiperkové oslavili Mezinárodní den dětí minigolfem.

Vedoucí si pro Čiperky připravili prodlouženou schůzku se špetkou soupeření. A že soupeření je nejlepší si užít s přáteli, o tom jsme se přesvědčili na minigolfu v Kotvě. 

Čiperkové v květnu

24.05.2023 - 18:56

V květnu se Čiperkové sešli čtyřikrát v klubovně a navíc nás ještě čeká speciální prodloužená schůzka, která proběhne posledního května. Ale o té až příště! 

Poslední schůzky nás sice potrápilo nezvykle sychravé počasí, ale nakonec jsme si hravě poradili. 

Věnovali jsme se oddílovým výzvám a deskovým hrám a také oblíbeným nabídkovým činnostem.

Čiperkové v dubnu

07.05.2023 - 11:53


Čiperkové se v dubnu sešli třikrát, protože tento měsíc se konal také velikonoční tábor, který několik Čiperků navštívilo. Tábor se jim velmi líbil a nadšeně nám vyprávěli zážitky na schůzce. 

Čiperkové na první schůzce v dubnu provedli generální úklid klubovny, takže děti vzaly do rukou vysavač, mop, hadříky a leštěnku a uklízeli jsme až se klubovna blýskala. Největší zájem si vysloužil vysavač u kterého se děti nadšeně střídaly. 
 

Čarodějnice se Září

19.04.2023 - 20:56


Čarodějnici na naší tradiční akci letos vyrobili Čiperkové.

Děti si mohly přinést jednu věc, kterou na čarodějnici připevnily. Tato věc symbolizuje jejich strachy a až čarodějnici pohltí plameny, tak s dýmem zmizí všechny starosti, strachy a nemoci. 

Chcete vidět naší strašlivě strašlivou čarodějnice Bergeru naživo? Tak neváhejte a přijďte v neděli 30.4. od 15:00 na hřiště ZŠ Glowackého. 

Těšíme se na vás!

 

Březen u Čiperků

17.04.2023 - 10:12


V březnu se Čiperkové sešli pětkrát.

První březnovou schůzku jsme vábili jaro, kterému se zatím do Legolandu moc nechtělo. Povídali jsme si o jarních tradicích a vyrazili ven nasbírat kočičky. Potkali jsme také dvě koťata, která se zamotala do klubíček, a tak jsme jim pomohli ven a užili si s nimi spoustu legrace. 

Čiperkové v únoru

24.02.2023 - 15:33


V únoru se sešli Čiperkové 3x. Na první únorové schůzce si vytvořili nové lego avatary na nástěnku a tím odemkly tři žluté boxy, které byly plné lega. To bylo nadšení, Čiperkové už nechtěli dělat nic jiného než se ponořit mezi kostičky a skládat a skládat, ať už podle fantazie nebo návodu.

Čiperkové v lednu

12.01.2023 - 15:25


Čiperkové se v novém roce sešli v hojném počtu. Novoroční schůzku jsme začali v komunikačním kruhu, kdy jsme si pověděli, jak jsme se měli o vánočních prázdninách.

V lednu nás čekají tři společná odpoledne,  kdy nás nemine práce na dopravních prostředcích, abychom si usnadnili cestování v Legolandu. Musíme vybudovat síť silnic a vlakových drah a v neposlední řadě také leteckou dopravu.