Pelikáni

Český den proti rakovině 2024

23.05.2024 - 23:03

Letošní ročník sbírky Český den proti rakovině proběhl 15. května a my se i letos zapojili!
Nejdříve jsme prodávali ve vestibulu metra v Kobylisích, kde se ale sešlo vícero prodejních skupinek, proto jsem se poté vydali do stanice Nádraží Holešovice, a nakonec jsme se usídlili ve vestibulu metra Letňany.

Mimo to jsme ještě ve spolupráci s AK květiny využili možnost nabízet kytičky v jejich kamenné prodejně až do neděle.

Duben s Pelikány

08.05.2024 - 16:04

S nástupenm spolehlivě pěkného počasí se Pelikáni už moc nezdržují v kubovně. Jednu schůzku jsme hráli komunkační pexeso, jindy zas navázali na nepravidelný volejbalový serál. Na poslední schůzce v měsíci se špatně sešly náhody a proběhla schůzka ve třech, kdy jsme hráli deskovky na sluníčku.

I tak se ale našel čas na jednu povídací schůzku, kdy jsme si rozebírali jeden z pionýrských ideálů: Pravda. 

 

Pelikáni v březnu

05.04.2024 - 14:17

V březnu se Pelikáni nadále věnovali rozvoji své banky, ale i nějakým nesovisejícím tématům. Jednu schůzku jsme věnovali plánování a domluvě společné výpravy, na kterou se vydáme v příštích měsících. Před velikonocemi jsme zase rozebírali jak tento svátek slavíme a jak může tato tradice působit na dívky (kterých zrovna na schůzce mnoho nebylo...)

Únor u Pelikánů

21.03.2024 - 12:34

V únoru Pelikáni začali snahou, co nejvíce zabezpečit peníze svých klientů a každý si vytvořil svůj vlastní sejf. Následně si navzájem vyzkoušeli, jak náročné je prolomit jejich ochranu. Došlo, ale i na utužení personálních vztahů a všichni společně vytvořili několik fotorománů, aby zpříjemnili čekání na našich pobočkách.

Prosinec s Pelikány

05.01.2024 - 18:53

V prosinci se Pelikáni trochu oprostili od své firmy a věnovali se nadcházejícím vánočním svátkům. Pro navození atmosféry se nejprve věnovali tématu vděčnosti, a tak si vyrobili PFka pro ty, kterým chtěli svůj vděk vyjádřit.

Šťastný nový rok!

02.01.2024 - 11:53

Přejeme vám do nového roku jen to nejlepší a po vánoční pauze se opět těšíme na všechny naše oddílové dětičky! 

pondělí - Pelikáni
úterý - Teetové
úterý - Marťance
středa - Čiperkové
čtvrtek - Dráčci 

 

Listopad u Pelikánů

04.12.2023 - 03:11

V předposledním měsíci v roce se náš letošní projekt, Flamingo bank, posunul zase o kousek dál. Zajistili jsme si dostatečnou znalost kódů a šifer, aby nás žádný hacker na světě nemohl zaskočit a informace našich klientů zůstaly důvěrné. Tyto znalosti jsme pak uvedli do praxe a každý si vytvořil svůj personalizovaný kód.

Říjen u Pelikánů

03.11.2023 - 13:45

Během října Pelikáni postoupili v budování Flamingo bank zas o kousek dopředu. Po úspěšném zpracování loga, došlo i na víkendový teambuilding, kde se v rámci týmu učili spolupráci. V dalších schůzkách si vyzkoušeli i trochu méně příjemné aktivity,  jako obíhání úřadů a konec měsíce vyvrcholil nabíráním zaměstnanců a kolečkem pohovorů, kde se jim podařilo úspěšně obsadit všechny nabízené pozice.

Září u Pelikánů

02.10.2023 - 13:38

V září jsme se na našem oddíle pustili do přípravy našeho celoročního projektu budování vlastní firmy. Nejprve jsme řešili, v jakém odvětví chceme podnikat, a prošli jsme si spoustou možností. Po dost dlouhých debatách jsme konečně, dospěli k závěru, že se nám nejvíce bude dařit v bankovnictví.