Teetové

Říjnové dobrodružství

07.11.2023 - 09:52

V měsíci Říjnu jsme se pomalu ale jistě vraceli z moře zpět na pevninu. Bohužel (nebo snad bohudík?) nám naší cestu narušila další pytlácká loď. Rozhodli jsme se, že se pytlácké lodi zbavíme aby nemohli lovit další zvířátka. To se nám také úspěšně podařilo. V lodi jsme objevili jestě spoustu hvězdic, které jsme následně vypustili zpět do moře. 
Naší plavbu poté už nic nenarušilo a my se mohli vydat konečně na pevninu. 

Moře

03.10.2023 - 14:39

Tento měsíc se nám podařilo zachránit od pytláků 3 druhy zvířat, a to žraloka, mořského koníka a medůzu. Všechna tato zvířata patří do zvířat mořských, takže jsme se pro ně museli vydat až na pytlácké lodě. To nebyla žádná legrace ale díky naší odvaze, síle a píly jsme to hravě dokázali! Po záchraně zvířat jsme si je pořádně prostudovali abychom o nich věděli co nejvíce informací. Zvířátka jsme dovezli do naší soukromé záchranné stanice aby se mohla hezky zotavit po čase s pytláky.

První schůzka je tady!

11.09.2023 - 17:47

V úterý 5.9. proběhla naše první oddílová schůzka. Začali jsme se seznamovat mezi sebou a s našimi skvělými vedoucími. Ti nám následně oznámili co všechno nás v tomto školním roce čeká a dozvědeli jsme se naše oddílové téma které zní: Záchrana zvířátek od pytláků. Následně jsme si zahráli pár seznamovacích her abychom si navzájem zapamatovali naše jména a něco se o sobě dozvěděli.

Máme poklad!

08.08.2023 - 08:14

Na naší poslední schůzce v úterý 27.6. jsme už měli všechny potřebné indície abychom se mohli dostat k pokladu. Avšak museli jsme ještě překonat pár posledních překážek. Na první překážce jsme museli proskákat přes džungli a přenést hadí vajíčka na své místo aby nás hadi nesnědli. Jako další překážka na nás čekal velmi zlý medvěd kterého jsme museli zneškodnit.

Už jsme skoro tam!

08.08.2023 - 08:13

V úterý 20.6. jsme se na schůzce připravovali na to, abychom se už dostali k pokladu. Museli jsme si procvičit všechny naše znalosti a dovednosti které jsme na našich schůzkách načerpali. Procvičili jsme si různé pohybové aktivity, jako je hod na cíl, chytání, skákání, běhání a další. Schůzku jsme úspěšne zvládli a byli jsme zase o krok blíž k pokladu.

Ať už jsou prázdniny

19.06.2023 - 19:59

Dne 12.6. jsme začali schůzku doděláním našeho hrůzostrašného draka. Nabarvené ruličky jsme navlékli na provázky tak, aby nám tvořili krky od hlav draků. Provázky jsme poté přilepili k hlavě a tělu draka a měli jsme hotovo. Poté jsme kreslili naši vysněnou dovolenou o prázdninách. Plno z nás by rádo vidělo moře a někdo chce zase vidět příbuzné našeho draka. Obrázky naší vysněné dovolené si děti odnesly domů ukázat rodičům, aby rodiče měli jasno.

Můžeme jet pod stan

19.06.2023 - 19:54

Na schůzce 5.6. jsme se pustili do další oddílové výzvy. Vyzkoušeli jsme si postavit stan. Naši vedoucí Terka s Kotym nám na prvním stanu ukázali, jak ho postavit a děti se poté pustili do druhého stanu. Stan měli postavený během pár minut a mohli jsme se pustit do hraní naší oblíbené hry na jelena. Během hraní nás ale přepadávali bandité, před kterými jsme se museli schovat do stanů a dělat, že tam nejsme. Když se blížil konec schůzky, museli jsme stany zase složit.

Jsme to my?

19.06.2023 - 19:46

V úterý 23.5. jsme se rozhodli splnit jednu z našich oddílových výzev. Zadání výzvy bylo, abychom si nějak kreativně vyrobili všechny členy našeho oddílu. My se rozhodli tento úkol pojmout tak, že jsme si udělali vlastní magnetky, na které jsme se všichni nakreslili. Ve zbývajícím čase jsme si vyrobili ještě dalších pár magnetek dle naší volby.
 

Našli jsme Tikáčka!

19.06.2023 - 19:45

V úterý 16.5. jsme měli společnou schůzku s Marťánky. Nejprve jsme se spolu všichni seznámili, řekli jsme si co máme rádi a dozvěděli jsme se spoustu zajímavých informací. Po seznámení jsme nasedli do soukromého letadla Marťánků a odletěli jsme na Madagascar. Tam na nás čekalo spoustu různých úkolů, které jsme museli splnit abychom našli našeho pomocníka Tikáčka. Jako první jsme museli přejít bažinu která nám bránila v cestě.