Mikuláš v obálce

Datum začátku
Čas začátku
08:00
Datum konce
Čas konce
19:00

Napište dopis Mikuláši!

Letos se sice Mikuláš s námi setkat nemůže, ale to neznamená, že poruší tradici.
Proto v týdnu 30.11. - 4.12. nechá u naší klubovny schránku, kam mu děti můžou napsat, jak se letos chovaly, co se jim dařilo a co chtějí na příští rok zlepšit. Poté se 5.12. spolu s čertem a andělem vypraví k vašim poštovním schránkám, kde dětem nechá svou odpověď spolu s nadílkou. 🎁✉

Mikuláš

Jak na to? 

Stáhněte si připravený Mikulášský dopis, který je tu ke stažení, spolu s dětmi ho vyplňte (kdo neumí psát může kreslit 😉) a vhoďte do Mikulášovy schránky před naší klubovnou spolu se zpáteční adresou. Pak už jen stačí v sobotu dopoledne vyhlížet Mikuláše, kdy se zastaví u vaší schránky. 🤗
Aktuální informace bude zveřejňovat v události na Facebooku.

Poznámky k dopisům:

  • Pokud nemůžete tisknout, několik kopií dopisu naleznete vedle schránky u klubovny.
  • Mikuláš roznáší pouze v Bohnicích, mimo ně pošle svou odpověď poštou. Pokud nemáte přístupné schránky, zkusí na vás zazvonit (pokud byste si to nepřáli napište to k adrese), a když se nedozvoní taky použije poštu .
  • Vaši adresu využijeme pouze k roznosu a nebudeme nikde ukládat.
  • Pokud nám v dopise zaškrtnete souhlas, dopis vašeho dítěte bez osobních údajů zveřejníme na web kvůli propagaci.
  • Když nám v dopise necháte svou mailovou adresu, zařadíme vás do mailing listu a budete tak informováni o aktuálních infromacích.