Dráčci

Září u Dráčků

27.09.2023 - 00:20

První schůzku Dráčků, která proběhla 7. září, jsme zahájili vyprávěním svých nejhezčích zážitků z prázdnin.  Poté jsme se rozdělili do týmů, které měli za úkol co nejpřesněji přenést zašifrovanou obrázkovou zprávu, kterou jsme se následně snažili pomocí příběhu prolomit a získat indicii k naší další cestě. Vše týmům se  podařilo indicií úspěšně získat.

Dráčci na výpravě v Meziměstí

01.06.2023 - 22:11


Během víkendu 19. - 21. 5. proběhla výprava Dráčků do Meziměstí.
 

Během víkendu Dráčci navštívili farmu Wenet, kde si užili spoustu legrace a nakrmili různé druhy zvířat speciálními granulemi. Nejvíce je bavilo krmení velblouda a lam, kterých tam bylo několik druhů a byly velmi hladové.

Během pobytu na táborové základně v Meziměstí si Dráčci zahráli různé hry venku. Nejvíce je bavil softball a vybíjená.

Duben v režii Dráčků 🐲

10.05.2023 - 18:49

Během první dubnové schůzky Dračci 🐉 pokračovali v získávání informací o pobytu zlého kočičího černokněžníka Azraela, 🐈‍⬛kterému se rozhodli pomstít za zničení jejich vesnice. Od lesní víly Raklice, 🧚‍♀️u které museli nejdříve splnit zadané úkoly, 🙇‍♀️se dozvěděli, kde se skrývá zašifrovaná zpráva, 📜ve které se ukrývá název města, kam by se měli vydat při jejich dalším dobrodružství. 🏙️

Březnové dobrodružství Dráčků

11.04.2023 - 13:16

Během první březnové schůzky se Dráčci nejdříve pustili do opakovacího kvízu 📝o bezpečném chování při rozdělování ohně a jeho druhům. 🔥Následně využili krásného počasí a zahráli si venku na rozhýbání vybíjenou 🏐, po které se pustili do trénování svých schopností být nenápadný a splynout s okolím.

Únor v režii Dráčků 🐭

05.03.2023 - 23:29

Během první únorové schůzky se Dráčci pustili do balení na svoje další myší dobrodružství. 🐁 Nejdříve si sepsali seznam věcí, které budou na výpravu potřebovat, 📝 ale nebylo to tak jednoduché, protože všechny věci v seznamu musely začínat na jedno určité písmeno. 🔠 Dalším úkolem bylo shromáždit co nejvíce předmětů od jedné konkrétní barvy.

Leden u Dráčků 🧊

22.01.2023 - 22:36

První lednová schůzka Dráčků se nesla ve vánočním duchu,🎄kvůli zrušené vánoční schůzce si Dráčci dárky 🎁od Ježíška, kterých nebylo málo, otevřeli až po novém roce. ✨ Po rozbalení a důkladném prozkoumání 🙇‍♀️ si Dráčci zahráli na sardinky 🐟 a schůzku zakončili jejich oblíbenou hrou na upíra.🧛🏻

Prosinec u Dráčků 🎄

10.01.2023 - 00:30

Dráčci se během první prosincové schůzky vydali na průzkumnou misi do Polska. Než, ale mohly začít z detailnějším průzkumem potřebovali mapu, kterou objevili v tajné jeskyni kam se vždy vešel pouze jeden člen výpravy, který přinesl část objevené mapy kreslíři, který ji zaznamenal. Následně Dráčky čekalo bližší seznámení s Polskem, během kterého se dozvěděli spoustu užitečných informací, které poté využili v další části výpravy kde na ně čekal doslova výbušný kvíz o Polsku.

Listopadová výprava Dráčků

22.11.2022 - 23:38

Minulý týden se Dráčci vydali na svoji první výpravu v letošním školním roce. Kvůli drobným potížím bohužel nemohly vyrazit na celou dobu mimo Prahu, ale i tak si to užili jak jen to šlo. Sešly se už ve středu večer v klubovně kde si zahráli svoji oblíbenou deskovou hru Vládci Tokia. Po večeři stihli objevit krvelačného upíra a zahrát si Just dance a Maria.