Naši vedoucí a instruktoři dostávají letos přidáno!

Tato informace koluje v našich interních kanálech již od začátku ledna, a právě dnes nastal čas se o tuto novinu podělit i s veřejností! Od letošního roku mají všichni naši oddíloví i táboroví pracovníci přidáno!

“Cože?”, říkáte si? “neměl by Pionýr být dobrovolnická organizace?” - už se vám v hlavě formuje rozhořčená odpověď.

Vysvětlení je nasnadě: Dostáváme přidáno práce!

Až na pár posledních míst na I. běhu tábora jsou všechny naše letní tábory zcela zaplněny. Oddíly Blobík a Dráčci nám také přetékají dětmi. A to ještě ani nezmiňujeme naší největší pravidelnou akci pro širokou veřejnost - Pálení čarodějnic, na kterou každý rok zavítá několik stovek dětí a jejich rodičů a jejíž přípravy jsou již také v plném proudu. 

No prostě jste našim vedoucím a instruktorům pořádně naložili! Ale nebojte se, my se toho nezalekneme a budeme pracovat o to více, byť tomu musíme věnovat svůj volný čas - úsměvy na tvářích svěřených dětí jsou pro nás dostatečnou výplatou!

Bohužel, jako u vás v práci, ne všichni makají nastejno, takže i u nás jsou oddíly a akce, které až tak přeplněné nejsou. A aby si naši vedoucí vzájemně nezáviděli bylo by vhodné, aby dostali přidáno i na ty akce a oddíly, které nyní nejsou ještě úplně plné.

Takže pokud máte doma dítě ve věku 5 až 7, tak nám můžete naložit u oddílu Čiperkové a pokud dítě ve věku 9 až 11 let, tak jej můžete vyslat na schůzky oddílu Pelikáni

A když vaše dítko nespadá do těchto kategorií nezoufejte - na našem Velikonočním táboře uvítáme všechny děti od 1. do 9. třídy ZŠ a máme ještě poměrně dost volných míst! Pár posledních míst zbývá ještě i na našem letním příměstském táboře.

A pokud by vás zajímalo, jak to na našich akcích a oddílech vypadá, navštivte naši novou fotogalerii!